İstanbul - 0212 613 74 66

CNC Torna Freze İşleri

Torna freze işleriniz CNC tezgahlarımızda yüksek hassasiyetle işlenir.

Makina parkını surekli yenileyerek en yeni ve modern teknolojiler ile üretime devam eden şirketimiz ilk kurulduğu günden bu yana birçok şirketin tedarikçi ve çözüm ortağı olmuştur.

EROL Makine' nin cnc tezgahlarda ürettiği ürünleri, otomotivden, beyaz eşyaya kadar her alanda görmek mümkündür. Kalitemizi ve size hizmetimizi arttırmak için 2005 yılında Tüv-Thüringen iso9001:2000 şartlarını sağlıyarak kalite belgemizi almaya hak kazandık. Teknik resimle kurşunlu ve kurşunsuz otomat, transmisyon, alüminyum, prinç, paslanmaz çelik ve diğer tüm çelik alaşımları ile somun, cıvata, pim, saplama, rakor, nipel, burç ürünlerinde size özel talaşlı imalata en iyi şirket olma yolunda ilerlemekteyiz.

 

FALİYET GÖSTERDİĞİMİZ SEKTÖRLER Talaşlı İmalat, Yedekparça, Makina Sanayii, Perde Sistemleri, Mobilya Parçaları, Tente Parçaları, Armatür Sanayii, Oto Yansanayi, Elektirik Sanayii, Elektironik Sanayii, Isı Sistemleri, Doğalgaz Parçaları, Musluk Parçaları, Vana Parçaları, Bağlantı Parçaları, Hidrolik Parçaları, Aksesuar, Tekstil Makina, Raf Sistemleri, Matbaa, Çadır Parçaları, Duşakabin Aksesuarları, Dekarasyon, Aydınlatma, Kilit Sanayii, Vida Sanayii, LPG Parçaları, Isı Sistemleri, Uydu Sistemleri, Oto Anten, Traktör Parçaları, Trafo Parçaları,

Bizi Takip Edin

Sosyal medyadan
sayfalarımızı takip edebilirsin


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun